JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpils labākie sportisti – Grigorjeva un Jahimovičs

09.01.2013
8. janvārī Latviešu Kultūras centrā tika nosaukti 2013. gada labākie Daugavpils sportisti. Par gada sportisti tika nosaukta cīkstone Anastasija Grigorjeva, bet par labāko sportistu paukotājs Andris Jahimovičs.

Jau trešo gadu pēc kārtas „Sporta laureāts” ceremonija norisinājās LKC telpās. Šoreiz labākie tika nosaukti 12 dažādās nominācijās, kā arī tika pasniegta īpaša balva par ieguldījumu bērnu un jauniešu futbola attīstībā. Tā tika piešķirta pieredzējušajam trenerim Aleksandram Opekunovam.

Par gada labāko sportisti tika nosaukta Eiropas čempione Anastasija Grigorjeva, kura pirms divām nedēļām ieguva Latvijas labākās sportistes titulu. Viņas treneris Sergejs Kursītis tika nosaukts par labāko treneri. Tāpat atzinību ieguva arī svarcelšanas treneris Igors Očkurovs, kura audzēkņi 2013. gadā veiksmīgi startēja Eiropas jaunatnes čempionātos.

Par gada sportistu nelielā avansā tika nosaukts paukotājs Andris Jahimovičs, kurš 2013. gadā ieguva pasaules kadetu čempionāta sudrabu. Par gada jaunajiem sportistiem tika nosaukti Deniss Vasiļjevs (daiļslidošana) un Aleksandra Koblence (vieglatlētika).

Īpašu balvu par gada sporta pasākumu saņēma Latvijas spīdveja „Grand Prix”, bet par „Sporta aktīvistu” balvas tika Jevgēņijai Dedelei un Vladimiram Dribincevam.

Par gada sporta senioru tika nosaukts triatlonists un pasaules čempions Anatolijs Levša, bet Ļubova Pavļukova kļuva par gada seniori. Par labāko sporta žurnālistu atkal tika nosaukts Sergejs Kuzņecovs (Latgales laiks, 7sport.lv).

Labākos visās nominācijās noteica Daugavpils Sporta pārvaldes, Daugavpils Olimpiskā centra, Daugavpils BJSS un veterānu kustības pārstāvju izveidotā komisija. Iespēja ieteikt savas kandidatūras bija arī pilsētniekiem, no kuriem tika saņemtas teju 50 vēstules.

1) Gada labākā sportiste - Anastasija Grigorjeva
2) Gada labākais sportists - Andris Jahimovičs
3) Gada sporta pasākums - Latvijas spīdveja Grand Prix
4) Labākā sportiste Latvijas Jaunatnes Olimpiādē - Aleksandra Koblence
5) Labākais sporta veids Latvijas Jaunatnes Olimpiādē - brīvā cīņa
6) Gada labākais seniors - Anatolijs Levša
7) Gada labākā seniore - Ļubova Pavļukova
8) Balva par ieguldījumu bērnu un jauniešu futbola attīstībā - Aleksandrs Opekunovs
9)Labākais sporta žurnālists - Sergejs Kuzņecovs
10) Gada sporta aktīvists - Vladimirs Dribincevs
11) Gada sporta aktīviste - Jevgēņija Dedele
12) Gada jaunā sportiste - Aleksandra Koblence
13) Gada jaunais sportists - Deniss Vasiļjevs
14) Gada treneris - Sergejs Kursītis
15) Gada treneris - Igors Očkurovs


Vasiļjevas uzvaru gājiens apstājas ceturtdaļfinālā, čempionāts noslēdzies

09.12.2013
Latvijas snūkeriste Tatjana Vasiļjeva tomēr nav spējusi izcīnīt pasaules amatieru snūkera čempionāta medaļu, izstājoties no cīņas ceturtdaļfinālā. Svētdien tika aizvadītas visas finālcīņas un čempionāts Daugavpilī ir noslēdzies.

Visas finālspēles tika aizvadītas svētdien. Par uzvarētāju vīriešu grupā kļuva Ķīnas pārstāvis, bet senioriem labākais bija Taivānas sportists. Dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva labi pazīstamā beļģiete Vendija Jansa, kurai ceturtdaļfinālā zaudēja Latvijas lielākā cerība Tatjana Vasiļjeva.

Daugavpilī dzimusī spēlētāja līdz pieminētajai ceturtdaļfināla spēlei nebija zaudējusi ne reizi, tomēr pret beļģieti viņai variantu nebija. Diezgan pārliecinoši zaudējumi visos četros freimos un čempionāts ar to bija noslēdzies.

Jāpiemin, ka Vasiļjeva jebkurā gadījumā no visiem Latvijas sportistiem tika vistālāk, jo pārējie Latvijas spēlētāji un spēlētājas tālāk par astotdaļfinālu nemaz netika.


Uzmanību!

22.11.2013
Saistībā ar notikušo traģēdiju lielveikalā Maxima (Rīgā) valdība izsludina trīs sēru dienas - 23., 24. un 25. novembrī.

Šajās dienās tiek atliktas visas Latvijas Hokeja federācijas organizētās spēles Latvijas virslīgas hokeja čempionātā un Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā.


Sporta pārvalde sveic dzimšanas dienā Imantu Utinānu

08.07.2013

Daugavpils Sporta pārvaldes kolektīvs sirsnīgi sveic dzimšanas dienā Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktoru Imantu Utinānu. Lai sportiska un panākumiem ražena ir ne tikai šī, bet arī visas pārējās dienas! Lai piepildās viss iecerētais!


Ledus halle 1. jūlijā atsāk darbību

25.06.2013
Visiem ziemas izklaides cienītājiem jau no 1. jūlija atkal būs iespēja slidot Daugavpils Ledus hallē, kas atsāk darbību pēc nelielā pārtraukuma.

No 1. jūlija ledus hallē atkal būs pieejams ledus hokeja un daiļslidošanas treniņiem, kā arī masu slidošanas cienītājiem. Plašāk ar ledus halles noslogotības grafiku var iepazīties šeit:

http://www.sportaparvalde.lv/sporta-parvalde/ledus-noslogotibas-plans