JAUNĀKĀS ZIŅAS

„Latgalei” zaudējums sīkstā cīņā

27.02.2012
Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā „Latgales” hokejisti savas publikas priekšā ar 2:4 piekāpās „Zemgale/JLSS”. Līdz pat trešā perioda vidum daugavpilieši zaudēja tikai 1:2.

Volejbolisti izstājas no cīņas par Schenker līgas kausu

27.02.2012
Schenker volejbola līgas sezona noslēgusies „Daugavpils Universitātes” volejbolistiem, kuri arī viesos piekāpās igauņu „Parnu” ar 0:3. Divu spēļu summā neveiksme ar 0:6.

DU basketbolistēm zaudējums

27.02.2012
Ļoti svarīgā Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē „Daugavpils Universitātes” spēlētājas ar 67:83 piekāpās „TTT Juniorēm”. Cerības tikt izslēgšanas mačos pēc šīs neveiksmes praktiski zudušas.

„Ezerzemes” volejbolistēm divas uzvaras pār lietuvietēm

27.02.2012
Baltijas volejbola līgā Daugavpils volejbolistes spējušas izcīnīt divas uzvaras, pie tam vienā no mačiem uzvarot vienu no šīs valsts labākajiem klubiem.

Šahiste Limanovska nospēlēja neizšķirti ar lielmeistaru Alekseju Širovu

24.02.2012
2012.gada 15. – 20.februārī Jūrmalā notika starptautiskās jauniešu šaha sacensības „Alekseja Širova ziemas kauss”, kur piedalījās 12 jauniešu šaha komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas (vecuma grupa – līdz 14 gadiem).

Karatisti desmitniekā prestižās sacensībās

24.02.2012
Lietuvas pilsētā Paņevēžā norisinājās 18. Baltijas valstu karatē čempionāts. Tajā piedalījās vairāk nekā 300 karatisti no 30 Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Krievijas karatē klubiem. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē akadēmija „LFSKA” (prezidents A.Komars).

Nedēļas nogalē Daugavpilī Baltijas līga volejbolā

24.02.2012
Trīs dienas Daugavpils Olimpiskajā centrā ritēs Baltijas sieviešu volejbola līgas sabraukuma turnīrs. “Ezerzemes” volejbolistes aizvadīs četras svarīgas spēles ar Lietuvas komandām.

Volejbolisti attālinās no Schenker līgas pusfināla

24.02.2012
Ceturtdienas vakarā Schenker volejbola līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Daugavpils Universitātes volejbolisti savu skatītāju priekšā ar 0:3 piekāpās “Parnu”, tādējādi praktiski zaudējot izredzes tikt labāko četriniekā.

Latgalei zaudējums viesos

23.02.2012
Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā „Latgales” hokejisti izbraukumā ar 3:9 piekāpās „SMScredit.lv”. Divi vārti un viena piespēle daugavpiliešu rindās Aleksandram Dobrovoļskim.

Ceturtdien DU pirmais Schenker līgas izslēgšanas mačs

22.02.2012
Jau ceturtdien Daugavpils Olimpiskajā centrā “Daugavpils Universitātes” volejbolisti aizvadīs pirmo Schenker ceturtdaļfināla spēli pret “Parnu”. Spēles sākums plkst. 19:00.