JAUNĀKĀS ZIŅAS

Piedāvājam visiem pilsētniekiem iesaistīties jaunās Daugavpils Ledus halles muzeja ekspozīcijas izveidošanā

08.05.2012
Fotogrāfijas no personīgajiem arhīviem, videomateriāli, vēsturiski kausi, dāvanas, balvas, dažāda veida goda raksti, dažāda mēroga sacensību, slidošanu biļetes, avīžu izgriezumi, sportistu apliecības, vecās slidas un cita veida inventārs. Vienvārdsakot, ledus halles administrācija būtu priecīga par jebkāda veida ziemas sporta veida inventāru un vēsturiskām piemiņas lietām.


Šahiste Limanovska Latvijas čempionātā trešā, Krivonosovs - ceturtais

08.05.2012
No 29.aprīļa līdz 5.maijam Rīgā notika Latvijas 2012.gada šaha čempionāta finālsacensības (Šveices sistēma, 9 kārtas). Pirmoreiz pēdējo desmit gadu laikā valsts čempionāta sacensības tika organizētas ļoti augstā līmenī – ar kopējiem un reģionālajiem atlases posmiem, kas ļāva atlasīt labākos sportistus dalībai finālā ar kopējo balvu fondu 4500 Ls, kā arī noteikt Latvijas izlases sastāvu pasaules šaha olimpiādei, kas notiks Turcijā 2012.gada rudenī.


Daugavpils pilsētas veterāni sacentās šaušanā, skriešanā un futbolā

07.05.2012
Pilnā sparā rīt Latvijas Sporta veterānu savienības 49. sporta spēles. Nedēļas nogalē viens no etapiem norisinājās Daugavpilī, kur sportisti sacentās krosā, ložu šaušanā un telpu futbolā.


Karatistiem zelts un divas sudraba medaļas

07.05.2012
Jelgavā norisinājās karatē turnīrs „VI Baltic JKA Karate Championship”, kurā piedalījās jaunie sportisti no 7 pasaules valstīm.


Greplings un sambo

07.05.2012
Saldū norisinājies Latvijas Grand Prix etaps greplingā. Daugavpils godu pārstāvēja trīs cīkstoņi, divi no kuriem tika pie medaļām. Otrā vieta Vladislavam Ambrosovam, bet trešais bija Dmitrijs Naglis.


Daiļslidotājs Vasiļjevs uzvar prestižās sacensībās Francijā

07.05.2012
Daugavpils un Latvijas jaunais daiļslidošanas talants Deniss Vasiļjevs otro gadu pēc kārtas uzvarējis prestižās sacensībās Francijā “Rooster Cup”. Iegūtā punktu summa (123,17) ir viņa visu laiku labākais sasniegums.


Vieglatlēti veiksmīgi nostartējuši Jēkabpils atklātajā čempionātā

07.05.2012
4. maijā Jēkabpilī norisinājās pilsētās atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā, uz kurām devās arī prāva Daugavpils delegācija. Mūsu sportisti tika pie vairākām godalgotām vietām kā jauniešu, tā pieaugušo konkurencē.


Daugavpils volejbolisti garantē vietu Latvijas Olimpiādes finālturnīrā

07.05.2012
Daugavpils pilsētas volejbolisti svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā izšķirošajā cīņā par iekļūšanu Latvijas 3. Olimpiādē trīs setos pārspēja Cēsu novada vienību.


Daugavpils bokseris Zaharovs Mahačkalā ieņēma trešo vietu

07.05.2012
Starptautiskā turnīrā Krievijas pilsētā Mahačkalā Daugavpils bokseris Dmitrijs Zaharovs Latvijas izlases sastāvā ieņēma trešo vietu.


BFC Daugava nospēlē neizšķirti ar Skonto dublieriem

07.05.2012
Latvijas 1. futbola līgā otro spēli aizvadījuši “BFC Daugava” futbolisti, kuri savā laukumā nospēlēja 1:1 ar Rīgas “Skonto” dublieriem. Vienīgos vārtus guva Māris Jasvins.