Jaunākās ziņas

Vasiļjevas uzvaru gājiens apstājas ceturtdaļfinālā, čempionāts noslēdzies

09.12.2013
Latvijas snūkeriste Tatjana Vasiļjeva tomēr nav spējusi izcīnīt pasaules amatieru snūkera čempionāta medaļu, izstājoties no cīņas ceturtdaļfinālā. Svētdien tika aizvadītas visas finālcīņas un čempionāts Daugavpilī ir noslēdzies.

Visas finālspēles tika aizvadītas svētdien. Par uzvarētāju vīriešu grupā kļuva Ķīnas pārstāvis, bet senioriem labākais bija Taivānas sportists. Dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva labi pazīstamā beļģiete Vendija Jansa, kurai ceturtdaļfinālā zaudēja Latvijas lielākā cerība Tatjana Vasiļjeva.

Daugavpilī dzimusī spēlētāja līdz pieminētajai ceturtdaļfināla spēlei nebija zaudējusi ne reizi, tomēr pret beļģieti viņai variantu nebija. Diezgan pārliecinoši zaudējumi visos četros freimos un čempionāts ar to bija noslēdzies.

Jāpiemin, ka Vasiļjeva jebkurā gadījumā no visiem Latvijas sportistiem tika vistālāk, jo pārējie Latvijas spēlētāji un spēlētājas tālāk par astotdaļfinālu nemaz netika.


Uzmanību!

22.11.2013
Saistībā ar notikušo traģēdiju lielveikalā Maxima (Rīgā) valdība izsludina trīs sēru dienas - 23., 24. un 25. novembrī.

Šajās dienās tiek atliktas visas Latvijas Hokeja federācijas organizētās spēles Latvijas virslīgas hokeja čempionātā un Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā.


Sporta pārvalde sveic dzimšanas dienā Imantu Utinānu

08.07.2013

Daugavpils Sporta pārvaldes kolektīvs sirsnīgi sveic dzimšanas dienā Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktoru Imantu Utinānu. Lai sportiska un panākumiem ražena ir ne tikai šī, bet arī visas pārējās dienas! Lai piepildās viss iecerētais!


Ledus halle 1. jūlijā atsāk darbību

25.06.2013
Visiem ziemas izklaides cienītājiem jau no 1. jūlija atkal būs iespēja slidot Daugavpils Ledus hallē, kas atsāk darbību pēc nelielā pārtraukuma.

No 1. jūlija ledus hallē atkal būs pieejams ledus hokeja un daiļslidošanas treniņiem, kā arī masu slidošanas cienītājiem. Plašāk ar ledus halles noslogotības grafiku var iepazīties šeit:

http://www.sportaparvalde.lv/sporta-parvalde/ledus-noslogotibas-plans