Jaunākās ziņas

BFC „Daugava” divi zaudējumi Triobet kausā

05.03.2012
3. un 4. martā Rīgā norisinājās starptautisks futbols turnīrs „Triobet Riga FS” kauss. Tajā piedalījās arī Daugavpils BFC „Daugava”, kas ieņēma ceturto vietu.


Daugavpilī tika aizvadīts 2. Baltijas kausa etaps taekvondo

05.03.2012
3. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā uz trīs laukumiem tika aizvadīts Baltijas kausa 2. etaps taekvondo, kurā piedalījās sportisti no piecām valstīm.


Lietuvā cīkstoņiem deviņas medaļas!

05.03.2012
3. martā Lietuvas pilsētā Visaginā norisinājās starptautisks turnīrs grieķu-romiešu cīņā, uz kuru devās arī Daugavpils delegācija, savā rīcībā iegūstot deviņas medaļas.


Boksa čempionāts aizvadīts sekmīgi

05.03.2012
Piektdien un sestdien nakts klubā „Banzai” norisinājās Daugavpils atklātais čempionāts boksā, kas sapulcēja spēcīgu dalībnieku sastāvu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.


Futzāla čempionātā bez pārsteigumiem

05.03.2012
Mierīgi aizritējusi Daugavpils futzāla čempionāta 13. kārta, kurā lielas sensācijas nav tikušas fiksētas. Svarīgu uzvaru cīņā par godalgām guva „Rēzekne”, kas pārspēja „Vikingus”.


Latgale pārtrauc zaudējumu sēriju

05.03.2012
Sešu zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Daugavpils „Latgales” hokejistiem, kuri viesos ar 2:1 pārspēja „Prizmu”. Uzvaras vārtus guva Renārs Zeltiņš.


Daugavpils basketbolists piedalīsies Swedbank LJBL Talantu nedēļas Zvaigžņu spēlē

02.03.2012
Sestdien, 3. martā, Rīgas 49. vidusskolā norisināsies Swedbank LJBL Talantu nedēļas Zvaigžņu spēle, kurā varēs vērot labākos Latvijas jaunos basketbolistus. Starp dalībniekiem būs arī Daugavpils spēlētājs Zintis Saulītis, kurš piedalīsies tālmetienu konkursā.


Nedēļas nogalē bokss „City Center”, taekvondo – Olimpiskajā centrā

02.03.2012
Šajā nedēļas nogalē Daugavpilī vairāki interesanti sporta pasākumi. No piektdienas līdz sestdienai izklaides centrā „City Center” norisināsies Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts boksā, bet sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā Baltijas kauss taekvondo.


Baltkrievijā Jitae ieguva 3 godalgas

01.03.2012
26.februārī Vitebskā (Baltkrievijā) notika taekvondo turnīrs junioriem, kas tika veltīts Dzimtenes aizstāvja dienai. Daugavpils sportisti ieguva vienu zelta un divas bronzas godalgas.


Latgales florbolisti izslēgšanas spēles sāk ar graujošu uzvaru

01.03.2012
Pirmo Latvijas 1. florbola līgas izslēgšanas spēli kluba un pilsētas vēsturē aizvadījuši „Latgales” florbolisti. Viesos ar 12:1 tika pieveikta „Burtnieku novada/Valkas” vienība. Nākamais sērijas mačs līdz divām uzvarām norisināsies Daugavpilī.