Jaunākās ziņas

Nedēļas nogalē Daugavpilī Baltijas līga volejbolā

24.02.2012
Trīs dienas Daugavpils Olimpiskajā centrā ritēs Baltijas sieviešu volejbola līgas sabraukuma turnīrs. “Ezerzemes” volejbolistes aizvadīs četras svarīgas spēles ar Lietuvas komandām.

Volejbolisti attālinās no Schenker līgas pusfināla

24.02.2012
Ceturtdienas vakarā Schenker volejbola līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Daugavpils Universitātes volejbolisti savu skatītāju priekšā ar 0:3 piekāpās “Parnu”, tādējādi praktiski zaudējot izredzes tikt labāko četriniekā.

Latgalei zaudējums viesos

23.02.2012
Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā „Latgales” hokejisti izbraukumā ar 3:9 piekāpās „SMScredit.lv”. Divi vārti un viena piespēle daugavpiliešu rindās Aleksandram Dobrovoļskim.

Ceturtdien DU pirmais Schenker līgas izslēgšanas mačs

22.02.2012
Jau ceturtdien Daugavpils Olimpiskajā centrā “Daugavpils Universitātes” volejbolisti aizvadīs pirmo Schenker ceturtdaļfināla spēli pret “Parnu”. Spēles sākums plkst. 19:00.

Skolu čempionāts peldēšanā

21.02.2012
17. februārī Daugavpils Valsts ģimnāzijas peldbaseinā norisinājās Daugavpils skolēnu sacensības peldēšanā. Skolu ieskaitē pie uzvarām tika 12. vidusskola un Krievu licejs.

Daugavpilī pirmo reizi norisināsies Latvijas kausa posms biljardā

21.02.2012
Sestdien, 25. februārī pirmo reizi Daugavpilī tiks aizvadīts Latvijas kausa posms biljardā. Pūla cienītāji no dažādām Latvijas pilsētām sapulcēsies pie “Orange Bowling” (Ditton nams) biljarda galdiem.

Daugavpils ziemas orientēšanās čempionāts: līderi dodas iekarot pasauli

21.02.2012
Šajās brīvdienās Stropu mežā notika Daugavpils ziemas orientēšanās čempionāts. Par medaļām sacensībās cīnījās gandrīz 50 sportisti, to skaitā ne tikai daudzie daugavpilieši, bet arī viesi no Zarasiem un Rīgas.

„Latgales” florbolisti uzvar līderus un gatavojas play-off

21.02.2012
Latvijas 1. florbola līgas pamatturnīru noslēguši „Latgales” spēlētāji, kuri prata sagādāt pirmo zaudējumu līgas līdervienībai „Ādaži”. Savā grupā „Latgale” ieņēma otro vietu.

Jaunie hokejisti sagrauj pretinieku ar 23:1

21.02.2012
Latvijas jaunatnes hokeja čempionātā Daugavpils BJSS jaunieši ar 23:1 pārspējuši „Pārdaugavu 99” otro komandu.

Grigorjevai trešā vieta Pasaules kausa posmā

20.02.2012
Anastasija Grigorjeva izcīnījusi trešo vietu Pasaules kausa posmā brīvajā cīņā sievietēm. Četrās cīņās viņai trīs uzvaras.