Jaunākās ziņas

OK Stiga sezonas sacensību kalendārs

16.04.2012
Pienākot pavasarim, ar jaunu sparu atsākas orientēšanās sezona. Orientēšanās klubs Stiga piedāvā plašu sacensību grafiku, kā arī vasarā iespēju piedalīties sporta nometnē.


Daugavpilieši labi nostartējuši Latvijas čempionātā akvatlonā

16.04.2012
Jelgavā nedēļas nogalē norisinājās Latvijas čempionāts akvatlonā (peldēšana + skriešana), kurā piedalījās arī Daugavpils sportisti. Vairāki izcīnīja godalgotas vietas.


Sniegpulkstenī viena uzvara un otrā vieta

16.04.2012
Nedēļas nogalē „Celtnieka” un „Esplanādes” stadionos norisinājās kārtējais „Sniegpulksteņa” turnīrs jaunajiem futbolistiem. BFC „Daugava” jaunie spēlētāji vienā no vecuma grupām uzvarēja, bet vienā ieņēma otro vietu.


V.Maizeļa piemiņas turnīra uzvarētāju kausi aizceļo uz Grodņu

16.04.2012
No piektdienas līdz svētdienai Daugavpilī norisinājās V.Maizeļa piemiņas kauss volejbolā jauniešiem un jaunietēm. Gan puišiem, gan meitenēm uzvara tika Grodņas pārstāvjiem, bet Daugavpils komandas nostartēja savā līmenī.


Pirmdienas sporta preses konferencē par futbolu un volejbolu

16.04.2012
Pirmdien, 16. aprīlī, plkst. 13:30 Daugavpils Sporta pārvaldē norisināsies sporta preses konference, kura tiks veltīta futbolam un volejbolam.


Daugavai neizšķirts pret Skonto

16.04.2012
Svētdien Daugavpils „Daugavas” futbolisti „Celtnieka” stadionā parādītā snieguma ziņā bija pārāki par Rīgas „Skonto”, tomēr uz rezultāta tablo tas neatspoguļojās – 1:1. Vārtus mūsējiem guva Mamuka Gongadze no 11 metru soda sitiena atzīmes.


Lokomotīve mājas sezonu iesāk ar skaistu uzvaru pār „Start”

16.04.2012
Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejisti svētdien sagādāja skaistu dāvanu visiem komandas atbalstītājiem, pilnu tribīņu priekšā ar 53:37 pārspējot Gņezno „Start”.


Trakā sporta svētdiena sāksies ar futbolu un noslēgsies ar spīdveju

13.04.2012
Svētdiena, 15. aprīlis, tiks aizvadīta sportiskā garā. Visiem augstākā līmeņa sporta cienītājiem ir garantēta visaugstākas raudzes izklaide. 14 pēcpusdienā Latvijas futbola Virslīgas līdervienību „Daugavas” un „Skonto” duelis, bet 16:00 Polijas 1. spīdveja līgas sacīkstes starp Daugavpils „Lokomotīvi” un Gņezno „Start”.


Šodien startē V.Maizeļa piemiņas turnīrs volejbolā

13.04.2012
Trīs dienas Daugavpilī norisināsies tradicionālais V.Maizeļa piemiņas turnīrs volejbolā jaunajiem sportistiem. Arī šogad uz sacensībām ieradušies viesi no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.


Daugavpils Sporta pārvalde aicina sporta medijus iesūtīt savas fotogrāfijas

12.04.2012
No 8. līdz 10. jūnijam Daugavpils atzīmēs kārtējo dzimšanas dienu, vairāku dienu garumā dodot iespēju visiem pilsētniekiem un tās viesiem izbaudīt plašu izklaides programmu. Šogad svētki veltīti sportam un mūzikai. Rīgas ielā šo trīs dienu laikā tiks izvietoti foto stendi ar fotoreportāžām no dažādiem sporta notikumiem mūsu pilsētā.