Jaunākās ziņas

Daugava turpina uzvarēt

02.04.2012
Latvijas futbola Virslīgā uzvarēt turpina Daugavpils „Daugava”, kas pirmajā mājas spēlē ar 1:0 pārspēja Jūrmalas „Spartaku”. Vienīgos vārtus guva Andrejs Kovaļovs otrā puslaika vidū.


Basketbolistes sezonu noslēdz ar diviem zaudējumiem viesos

02.04.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgas sezona noslēgusies „Daugavpils Universitātes” meitenēm. Noslēgt gadu ar uzvaru neizdevās, jo viesos tika zaudēts spēcīgajām „RTU-Merks” un „Liepājas Papīrs” vienībām.


Airētājiem četras medaļas Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanā

30.03.2012
Lai arī ziemas sezona praktiski visos sporta veidos noslēgusies un sākusies gatavošanās vasarai, Daugavpils airētāji šajā laikā paspējuši lieliski nostartēt Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanā, pie tam Vjačeslavs Gorins junioru čempionātā ieņēma trešo vietu.


Nedēļas nogalē daudz interesantu sporta notikumu

30.03.2012
Ļoti sportiska būs šī nedēļas nogale Daugavpils sporta dzīvē. Pilsētniekiem būs iespēja vērot visdažādākos sporta veidus, sākot ar futbolu un volejbolu, bet noslēdzot ar peldēšanu un sambo.


Biatlonisti noslēdz ziemas sezonu

27.03.2012
Ar sacensībām Madonā punktu sezonai pielikuši Daugavpils biatlonisti. Šogad Latvijas lielās izlases sastāvā izdevās nostabilizēties Artūram Koļesņikovam, bet Žans Andrejevs veiksmīgi startēja jaunatnes līmeņa sacensībās.


Šāvēji piedalījās veterānu čempionātā

27.03.2012
24. martā Rīgā norisinājās pilsētas atklātās meistarsacīkstes ložu šaušanā veterāniem. Par absolūto sacensību uzvarētāju kļuva daugavpilietis Rūdolfs Veličko.


Nākotnē „Magic Skates” cer piesaistīt arvien plašāku dalībnieku pulku

26.03.2012
Daiļslidošanas sacensību „Magic Skates” galvenā organizatore Natālija Miškovska tikšanās laikā ar presi plašāk pastāstīja par aizvadītajām sacensībām, kā arī nākotnes plāniem.


Zelta ripas finālspēles paredzēts aizvadīt 5. aprīlī

26.03.2012
Pirmdienas sporta preses konferencē tika plašāk runāts par hokeja turnīru „Zelta Ripa”. Pamatturnīrs jau teju noslēdzies, bet uzvarētājus mēs uzzināsim 5. aprīlī.


Jaunie vieglatlēti ar medaļām atgriežas no Igaunijas

26.03.2012
24. martā Igaunijas pilsētā Viru norisinājās starptautiskas meistarsacīkstes vieglatlētikā jauniešiem. Daugavpils sportistiem vairākas pirmās vietas un arī zemāka kaluma godalgas.


Cīkstoņi piedalījās starptautiskās sacensībās Rīgā

26.03.2012
Prestižajās cīņas sacensībās Visvalda Freidenfelda kauss veiksmīgi piedalījušies Daugavpils brīvās cīņas un grieķu-romiešu cīņas pārstāvji.