Jaunākās ziņas

Zelta ripa arī šogad

15.02.2012
Arī šogad Daugavpils skolniekiem būs iespēja piedalīties Zelta ripā! Šo sacensību pirmsākumi meklējami tālajos 20. gadsimta 60. gados. Savulaik turnīrs bija ļoti populārs, taču pēc tā bija manāms neliels noplakums. Iepriekšējā gadā tradīcija rīkot šādas spēles tika atjaunota, un interese no bērnu puses par turnīru bija liela. Pienācis laiks pieteikties šī gada turnīram.


Praktiski zināms viss LBL Zvaigžņu spēles dalībnieku sastāvs

14.02.2012
Jau sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas Zvaigžnu spēle. Zināmi abu dalībkomandu sastāvi, kā arī trīspunktu metienu konkursa dalībnieku vārdi. Starp dalībniecēm arī divas Daugavpils meitenes – Kristīne Egle un Olga Lakomko.


Aizvadītas taekvando sacensības

14.02.2012
11.februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā notika taekvondo turnīra „Jitae Cup 2012” pirmais etaps. Šo pasākumu organizēja Latgales taekvondo centrs „Jitae”, kuru vada 5. Dana melnās jostas īpašnieks Boriss Ivanovs. Jau vairāk nekā 10 gadus LTC „Jitae” ir „flagmanis” taekvondo kā olimpiskā sporta veida virzīšanā un attīstībā ne tikai mūsu pilsētā, bet arī visā Latgales reģionā. Šā kluba pārstāvji vairakkārt kļuvuši par Latvijas un starptautisko čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem. Pašlaik daži LTC „Jitae” sportisti cītīgi gatavojas piedalīties junioru pasaules čempionātā, kas notiks šī gada aprīlī Ēģiptē.


Ezerzemes volejbolistes tiek pie pirmajām uzvarām

14.02.2012
Kārtējā Baltijas volejbola līgas sabraukuma turnīrā pie pirmajiem punktiem izdevies tikt “Ezerzemes” volejbolistēm, kuras Lietuvā tika pie divām uzvarām.


Grandu duelī pārāks LDZ Cargo-1

13.02.2012
Svētdien tika aizvadīta Daugavpils futzāla čempionāta 11. kārta. Centrālajā mačā LDZ Cargo-1 ar 3:1 pārspēja Norteks, saglabājot līderpozīciju turnīra tabulā.


Veterāni sākuši dalību 49. LSVS sporta spēlēs

13.02.2012
Daugavpils veterāni uzsākuši dalību 49. LSVS sporta spēlēs. Pirmajā disciplīnā distanču slēpošanā neiztikām bez augstām vietām, pie tam komandu ieskaitē pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajai vietai.


Volejbolisti spēruši soli pretī septītajai vietai

13.02.2012
Dalību Schenker volejbola līgas pamatturnīrā nedēļas nogalē noslēguši “Daugavpils Universitātes” volejbolisti. Igaunijā izcīnīta viena uzvara, kā arī piedzīvots viens zaudējums.


Florbolistiem uzvara un zaudējums

13.02.2012
Svētes pamatskolā divus Latvijas 1. florbola līgas mačus aizvadījuši “Latgales” florbolisti. Vienā no tiem izdevās pārspēt “Jelgavas novadu”, bet otrā piedzīvota neveiksme.


Bokseriem Lietuvā četras godalgas

13.02.2012
No 10. līdz 11. februārim Viļņā norisinājās atklātās meistarsacīkstes boksā starp skolniekiem, kadetiem un junioriem. Daugavpils BJSS pārstāvji tika pie četrām godalgām.


Vieglatlētiem personiskie rekordi un uzvaras Latvijas čempionātā

13.02.2012
Latvijas čempionātā junioriem vieglatlētikā telpās lieliski rezultāti virknei Daugavpils sportistu, kuri sasniedza arī savus personiskos rekordus. Divas zelta godalgas Valērijai Linkevičai.