JAUNĀKĀS ZIŅAS

Vieglatlēti ar godalgām atgriežas no Rīgas

28.01.2013
Trīs dienu garumā Rīgā norisinājās atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem, kā arī junioriem. Visās vecuma grupās pie kādas godalgas spēja tikt arī Daugavpils audzēkņi.


Sieviešu šāvēju komanda uzvar Rīgas čempionātā

28.01.2013
Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Rīgas atklātais čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Daugavpils sieviešu komanda kopējā ieskaitē ieņēma pirmo vietu.


Schenker līgā divi zaudējumi Igaunijā

28.01.2013
Ar diviem zaudējumiem izbraukuma tūri Igaunijā noslēguši “Daugavpils Universitātes” volejbolisti. Tallinā tika zaudēts trīs setos, bet Tartu izdevās uzvarēt vienā no četriem.


Grigorjeva uzvar „Grand Prix” posmā Krievijā

28.01.2013
Golden Grand Prix posmā brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem uzvaru izcīnījusi Daugavpils sportiste Anastasija Grigorjeva, kura pusfinālā revanšējās mongolietei par zaudējumu Londonas Olimpiskajās spēlēs.


Daugavpilieši startēja Latvijas ziemas čempionātā airēšanā

22.01.2013
Airēšana ziemā vairs nevienam nav nekas šokējošs, jo pastāv vairāki trenažieri un sacensību veidi, kā airētājiem uzturēt sevi labā fiziskā formā arī ziemā. Daugavpils BJSS, kā arī klubu „Elpa” un LATC audzēkņi brīvdienās piedalījās Latvijas ziemas čempionātā airēšanā uz Concept 2 trenažieriem.


DU volejbolisti mājās izcīna prognozējamas uzvaras

22.01.2013
Sestdien un svētdien Schenker volejbola līgas kārtējās spēles aizvadīja „Daugavpils Universitātes” volejbolisti, kuri tika galā ar Rakveres un Viru komandām.


Jaunajiem vieglatlētiem labi rezultāti

22.01.2013
Turpinot gatavoties Latvijas jaunatnes čempionātam vieglatlētikā, daugavpilieši veiksmīgi startējuši prestižās sacensībās Jēkabpilī, kur tika pie vairākām medaļām.


Veterānu kausu basketbolā iegūst baltkrievi

21.01.2013
Piektdien un sestdien Kultūras un sporta pilī tika aizvadītas spraigas veterānu basketbola turnīra „Daugavpils Cup 2013” spēles. Par turnīra uzvarētājiem kļuva viesi no Baltkrievijas.


Nosaukti “Sporta laureāts – 2012” nomināciju uzvarētāji

21.01.2013
Piektdien svinīgajā pasākumā tika nosaukti labākie 2012. gada sportisti 13 dažādās nominācijās. Par gada labāko sportistu tika atzīts Dmitrijs Jurkevičs, bet par sportisti – Anastasija Grigorjeva.


Nedēļas nogalē veterānu basketbola turnīrs

17.01.2013
Piektdien un sestdien Daugavpils Kultūras un sporta pils spēļu zālē norisināsies starptautisks veterānu turnīrs basketbolā, kurā piedalīsies viesi no Lietuvas un Baltkrievijas.