Jaunākās ziņas

Daugavpils basketbolistes Universiādē ieņem otro vietu

02.05.2012
Daugavpils basketbolistes otro gadu pēc kārtas veiksmīgi nospēlējušas „Aprīļa trakumā” jeb Latvijas Universiādē. Šogad meitenēm izdevās iegūt otro vietu, finālā piekāpjoties „Latvijas Universitātei”.


Daugavai sagrāve un šķiršanās no trenera

02.05.2012
Pirmo zaudējumu Latvijas futbola Virslīgā piedzīvojusi Daugavpils „Daugava”, kas apkaunojoši viesos ar 1:6 piekāpās „Jūrmalai”. Pēc šī zaudējuma no darba tika atbrīvots komandas galvenais treneris Ravils Sabitovs.


Karatistiem godalgas Eiropas čempionātā

27.04.2012
Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē norisinājās Eiropas karatē čempionāts, kas pulcēja vairāk nekā 800 karatistus no 29 Eiropas valstīm dažādās vecuma grupās.


Latvijas volejbola čempionāta finālturnīros Daugavpils komandas starp medaļniekiem

26.04.2012
Nedēļas nogalē vienlaicīgi uz trīs Daugavpils Olimpiskā centra laukumiem norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta finālspēles. Daugavpils meitenes sasniedza atzīstamus rezultātus.


Vasiļjeva individuālajās sacensībās apstājas pusfinālā

26.04.2012
Snūkeriste Tatjana Vasiļjeva WLBSA pasaules snūkera čempionātā dāmām individuālajās sacensībās tika līdz pusfinālam, kur piekāpās pazīstamajai Marijai Katalano.


Vasiļjevai trešais pasaules čempiones tituls dubultspēlēs

25.04.2012
Daugavpils snūkeriste Tatjana Vasiļjeva guvusi kārtējo panākumu WLBSA pasaules čempionātā. Pārī ar angli Džo Periju viņa uzvarējusi jauktajās dubultspēlēs, iegūstot trešo titulu pēc kārtas.


Šāvēji sacentās Rīgas čempionātā

25.04.2012
Divas nedēļas nogales pēc kārtas Daugavpils jaunie un pieredzējušie šāvēji sacentās Rīgas atklātajā čempionātā pieaugušajiem. Vienā no vingrinājumiem par uzvarētāju kļuva Rihards Ģerts.


Džudisti sacentās Igaunijā

25.04.2012
21. aprīlī sambo un džudo centra „Singitaj” komanda pilnā sastāvā devās uz 21. starptautisko džudo turnīru Igaunijas pilsētā Tartu.


Pierobežu basketbola līgā triumfē lietuvieši

25.04.2012
Sestdien un svētdien Kultūras un sporta pilī tika aizvadītas Pierobežu basketbola līgas finālspēles. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Visaginas basketbolisti, bet Daugavpils novads ieņēma trešo vietu.


Grigorjeva vēl nekvalificējas Londonai

25.04.2012
Daugavpils brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva Londonas Olimpisko spēļu atlases sacensībās Bulgārijā ieņēma piekto vietu, tādējādi garantēt vietu olimpiādē vēl neizdevās.