Jaunākās ziņas

Piesakieties sporta sacensībām mikrorajonos!

29.05.2012
4. līdz 8. jūnijam piecos Daugavpils mikrorajonos notiks sporta sacensības, kuras veltītas pilsētas svētkiem. Pilsētniekiem būs iespēja startēt un pārbaudīt savu varēšanu futbolā, pludmales volejbolā, jautrajās stafetēs, ielu basketbolā un tautas bumbā.


2. jūnijā volejbola veterānu zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies arī Vilde un Širjakovs

29.05.2012
Volejbola klubs „Ezerzeme” visiem saviem atbalstītājiem sarūpējis lielisku dāvanu. 2. jūnijā būs iespēja vērot 1989. gada PSRS čempionu dueli – Daugavpils pret Rīgu. Rīdzinieku rindās būs tagadējais Latvijas izlases galvenais treneris Raimonds Vilde, bet daugavpiliešus pārstāvēs pilsētas vicemērs Vjačeslavs Širjakovs.


Pilsētas futbola čempionātā startēs sešas komandas

29.05.2012
Šī gada vasaras sezonās Daugavpils pilsētas futbola čempionātā startēs sešas komandas, kuras savā starpā izspēlēs divu apļu turnīru. Kā allaž, šis turnīrs būs vienlaicīgi arī Latvijas 2. līgas čempionāts.


Jaunie bokseri sacentās Kauņā

28.05.2012
Daugavpils jaunie bokseri brīvdienās sacentās Kauņā, kur boksējās ar 12-15 gadus veciem bokseriem. Edvīns Kotels ieņēma otro vietu, bet Edgars Koržeņevskis bija pirmais.


Cīkstoņi kļūst par Latvijas čempioniem

28.05.2012
No 25. līdz 26. maijam Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā junioriem. Daugavpils komanda Vitālija Vērdiņa vadībā ieņēma pirmo vietu.


Latvijas paukošanas čempionātā uzvaras daugavpiliešiem

28.05.2012
Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadītas Latvijas paukošanas čempionāta finālcīņas. Prieks, ka gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē uzvaras tika Daugavpils pārstāvjiem.


“Daugava” mājās tiek galā ar “Mettu/LU”

28.05.2012
Latvijas futbola Virslīgas pirmajā pozīcijā joprojām turās Daugavpils “Daugavas” futbolisti, kuri savu skatītāju priekšā ar 2:0 apspēlēja “Mettu/LU”. Vārti Matijam Mihaļam un Vladimiram Volkovam.


Pirmdienas preses konferencē tikšanās ar E.Rudoviču

25.05.2012
Pirmdien, 28. maijā, Daugavpils Sporta pārvaldē notiks kārtējā sporta preses konference, kuras galvenais viesis būs volejbola treneris un sacensību organizētājs Elmārs Rudovičs. Elmārs stāstīs par gaidāmo volejbola draudzības maču starp Daugavpils un Rīgas veterānu komandām.


Baltijas kausa etaps taekvondo

25.05.2012
Rīgā 19. maijā notika taekvondo Baltijas olimpiskā kausa noslēdzošais 3. etaps. 240 sportisti no Krievijas, Igaunijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Latvijas cīnījās par zelta medaļām. Šis turnīrs no pārējiem atšķīrās ar to, ka tā organizēšanā piedalījās speciālisti no Nīderlandes, kuri nodrošina tehnisko palīdzību visās nozīmīgās Eiropas taekvondo sacensībās.


Karatē čempionāts „Daugavpils Fortress”

25.05.2012
Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Starptautiskais bērnu – jauniešu karatē čempionāts „Daugavpils Fortress”, kuru rīkoja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” ( prezidents Andrejs Komars, 6. dans ) sadarbībā ar Daugavpils Sporta pārvaldi un pilsētas domi, kā arī ar „Sport 2000”, „Martial Arts Baltic” un „Pirelli Key Point” atbalstu.