JAUNĀKĀS ZIŅAS

Spīdvejistiem uzvarēt mājās neizdodas

10.06.2013
Polijas 1. spīdveja līgā uzvarēt nav izdevies Daugavpils „Lokomotīvei”, kas svētdien savā trekā ar Ļubļinas komandu cīnījās neizšķirti – 45:45. Labākais mūsu komandā ar 13 punktiem bija Ķasts Puodžuks.


Daugavpils strītbola čempionāta 1. posmā rekordliels komandu skaits

10.06.2013
Sestdien Daugavpils pilsētas svētku laikā pie tirdzniecības centra “Solo” norisinājās Daugavpils ielu basketbola čempionāta 1. posms. Pirmo reizi sacensībās piedalījās tik liels dalībnieku skaits.


Spēks no Latvijas dzelzceļa Daugavpilī

07.06.2013
Jau otro gadu pēc kārtas Daugavpils pilsētas svētkos 8. jūnijā būs iespēja sacensties ielu vingrošanā. Arī šoreiz sacensības notiks pie tirdzniecības centra „Solo” Cietokšņa un Rīgas ielu krustojumā.


Daugavpils karatē festivāls

07.06.2013
Pavasara pēdējo un vasaras pirmo dienu Daugavpils karatē skola svinēja organizējot „Daugavpils karatē festivālu’’, kurš tika organizēts ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departamenta atbalstu. Festivāla ietvaros tika organizēts „Daugavpils karatē skolas kauss” un jau pazīstams, pēc iepriekšējā kalendāra gada, notikums „Ģimeņu karatē diena”.


Jaunajiem vieglatlētiem daudz medaļu Krāslavā un Jēkabpilī

07.06.2013
Aizvadītajā nedēļas Daugavpils vieglatlēti startēja vairākās sacensībās Jēkabpilī un Krāslavā, kur sasniedza ļoti atzinīgus rezultātus un ieguva augstas vietas.


Pilsētas svētku laikā Daugavpils strītbola čempionāta 1.posms

03.06.2013
8. jūnijā pie tirdzniecības centra „Solo” jau kārtējo gadu pēc kārtas norisināsies Daugavpils ielu basketbola čempionāts. Pirmais no pieciem paredzētajiem posmiem sāksies plkst. 11:00.


Daugavpilieši kļūst par Latvijas čempioniem paukošanā

03.06.2013
Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā ar špagu. Par uzvarētāju sieviešu grupā kļuva Aleksandra Smetaņina, bet vīriešiem triumfēja Jurijs Sjanita.


Kovaļovam trīs vārti, „Daugava” sagrauj „Ilūksti”

03.06.2013
Savu pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā izcīnījusi Daugavpils „Daugava”, kas ar 5:0 sagrāva Ilūkstes Novada sporta skolu. Ar trīs vārtu guvumiem atzīmējās Andrejs Kovaļovs.


Nedēļas nogalē iepriecināja spīdvejisti

03.06.2013
Notikumiem bagāta nedēļas nogale izvērtās Daugavpils spīdvejistiem. Polijas 1. spīdveja līgā „Lokomotīve” ieguva divus bonusus, bet Eiropas junioru čempionāta finālā ticis Andžejs Ļebedevs.


4. jūnijā sāksies Daugavpils čempionāts futbolā

31.05.2013
No 4. jūnija līdz 12. septembrim septiņas futbola komandas cīnīsies par Daugavpils pilsētas čempionāta uzvarētāju godu. Visas spēles notiks „Celtnieka” stadionā.