Jaunākās ziņas

M.Purenes kauss tiek Daugavpilij un Jēkabpilij

17.12.2012
Maijas Purenes kauss volejbolā pulcēja komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Prieks, ka meiteņu grupā uzvara tika Andreja Kalana trenētajai komandai.


Vieglatlētiem rekordi un uzvaras Ziemassvētku kausā

17.12.2012
Daugavpils labākie vieglatlēti jau tradicionāli gada izskaņā piedalās Ziemassvētku kausa izcīņā. Ventspilī izdevās parādīt patiešām labus rezultātus.


Nospēlētas futzāla čempionāta 2. kārtas spēles

17.12.2012
Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā tika nospēlētas piecas pilsētas futzāla čempionāta 2. kārtas spēles. Vairākās no tām tika fiksēti graujoši rezultāti, bet citās cīņa bija ļoti sīva.


Trīs daugavpilieši uzvar Latvijas čempionātā ložu šaušanā

17.12.2012
Nedēļas nogalē Latvijas čempionātā jauniešiem un jaunietēm (1998. dzimšanas gads un jaunāki) veiksmīgi nostartēja Daugavpils komanda, kas ieguva pirmo vietu komandu ieskaitē, kā arī vairākas individuālās godalgas.


Harlaps uzvar Latvijas čempionātā

17.12.2012
Koknesē nedēļas nogalē norisinājās Latvijas junioru čempionāts peldēšanā. Ļoti veiksmīgi nostartēja daugavpilietis Maksims Harlaps, iegūstot zelta medaļu.


DU basketbolistēm zaudējums ar 2 punktiem

17.12.2012
Trešais zaudējums sezonas septiņās spēlēs Jaunajā Sieviešu basketbola līgā “Daugavpils Universitātes” komandai, kas savā laukumā ar 75:77 piekāpās “Avantis”.


Aizvadīts Ziemassvētku turnīrs boksā

17.12.2012
Nedēļas nogalē boksa zālē tika aizvadīts Ziemassvētku kauss boksā, kurā piedalījās arī sportisti no Krievijas un Lietuvas. Vislielāko medaļu ražu gan ievāca daugavpilieši.


Karatē. Funakoshi Cup

14.12.2012
Daugavpils BJSS sporta zālē (Kandavas ielā 17a) norisinājās Starptautiskais bērnu – jauniešu Karatē turnīrs „Funakoshi Cup”. Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA”, piedalījās ap 150 jauno karatistu no Lietuvas, Latvijas, Latgales un Daugavpils.


Daugavpilietis Aleksandrs Cauņa atzīts par Latvijas labāko futbolistu

14.12.2012
Latvijas Futbola federācijas gada noslēguma pasākumā tika nosaukti labākie Virslīgas, 1. līgas, kā arī Latvijas futbolisti. Galveno balvu kā labākais gada futbolists saņēma daugavpilietis Aleksandrs Cauņa.


Daiļslidotājiem uzvaras Ungārijā un Vācijā

13.12.2012
Iepriekšējā nedēļas nogale ļoti veiksmīga izvērtās vairākiem Daugavpils jaunajiem daiļslidotājiem. Talantīgais Deniss Vasiļjevs pārliecinoši uzvarēja prestižās sacensībās Vācijā, savukārt Polina Andrejeva bija labākā Ungārijā.