JAUNĀKĀS ZIŅAS

Aicinām piedalīties slēpošanas čempionātā

19.03.2013
23. martā Jaunforštadtes mežā norisināsies Daugavpils čempionāts slēpošanā, kurā piedalīties tiek aicināts ikviens slēpotgribētājs. Sacensību sākums plkst. 11:00.

Cīkstoņiem godalgas sacensībās Tartu

19.03.2013
No 15. līdz 16. martam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās starptautisks grieķu-romiešu turnīrs veltīts Jaana Jaago piemiņai.

DU sieviešu frisbija komanda ieņem 3. vietu Universiādē

18.03.2013
Daugavpils Universitātes sieviešu komanda Latvijas Universiādē frisbijā ieguvušas trešo vietu, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta komandas kapteine Evija Arste. Vīriešu komanda ieguva piekto vietu.

Daugava iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

18.03.2013
Sestdien ar uzvaru 2:1 Latvijas futbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli pret “Jūrmalu” noslēdza Daugavpils “Daugava”. Vārtus guva Ibrahims un Edgars Jermolajevs.

Futzāla čempionāts noslēdzas ar LDZ Cargo triumfu

18.03.2013
Jau trešo gadu pēc kārtas par Daugavpils futzāla čempionāta uzvarētājiem kļuvuši LDZ Cargo komandas futbolisti, apsteidzot “Norteks” un Rēzeknes BJSS/Šellat.

DU volejbolisti cīnīsies par bronzu

18.03.2013
Daugavpils Universitātes volejbolisti Latvijas čempionāta pusfināla sērijā ar 0:3 piekāpās “Biolar/Jelgava” komandai, visās spēlēs piekāpjoties piecos setos. Mūsu komanda spēlēs par Latvijas čempionāta bronzas godalgām.

Daugavpils izlase pēdējā minūtē izrauj uzvaru pret ASV studentiem

13.03.2013
Daugavpils hokejisti vēsturiskajā spēlē pret ASV studentu komandu “Liberty Flames” izcīnīja dramatisku uzvaru cīņas pēdējā minūtē, pieveicot pretinieku ar 4:3.

Daugavpiliešiem panākumi LČ ziemas orientēšanās

12.03.2013
Pagājušajā nedēļas nogalē Madonas apkārtnē noritēja Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts, kurā piedalījās 20 OK „Stiga” orientieristi, izcīnot godalgotas vietas.

Šodien Daugavpils izlase pret ASV studentiem

12.03.2013
Daugavpilī 12. martā gaidāma vēl nebijusi hokeja spēle, kurā savā starpā tiksies ASV studentu vienība „Liberty Flames” un Daugavpils pilsētas komanda. Spēles sākums plkst. 19:00. Kļuvis zināms Daugavpils komandas sastāvs.

„Musashi Cup”

12.03.2013
9. martā Daugavpils 10. vidusskolas sporta zālē norisinājās tradicionālais turnīrs „Musashi Cup 2013”. Par labāko tituliem cīnījās četru pilsētu pārstāvji – Dagdas, Ilūkstes, Daugavpils un Rēzeknes.