JAUNĀKĀS ZIŅAS

2. Daugavpils mini čempionāts bezkontakta hokejā

31.07.2013
4. augustā Daugavpils Ledus hallē ar biedrības “Daugavpils hokejs”, SVHL (Sākuma un veterānu hokeja līga) un Daugavpils Sporta pārvaldes atbalstu norisināsies 2. Daugavpils atklātais mini čempionāts bezkontakta hokejā, kurā piedalīsies 10 komandas.


27. un 28. jūlijā notika Latgales XXIII invalīdu sporta spēles

31.07.2013
Šīs sacensības organizēja ISK „Daugavpils” ar Latvijas invalīdu federācijas, Daugavpils pilsētas domes, Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldes, Latvijas sarkanā krusta Daugavpils nodaļas, Daugavpils autobusu parka, Daugavpils Celtnieku profesionālās vidusskolas, firmas ŠaŠa un IVS-D atbalstu.


Limanovskai otrā vieta „Vidzemes vasarā”

30.07.2013
2013.gada 25.- 28.jūlijā Limbažos notika II starptautiskais šaha festivāls “Vidzemes Vasara 2013”, kur piedalījās vairāk nekā 120 šahisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas (tai skaitā – 7 starptautiskie lielmeistari). Festivāla ietvaros notika turnīrs ātrajā šahā ar FIDE reitinga apskaiti, jauniešu turnīrs un ātrspēles sacensības.


Karatē vasaras nometne

29.07.2013
Akadēmijas „LFSKA” Daugavpils karatisti lietderīgi pavadījuši vasaras dienas sertificētajā sporta nometnē „Satori”, kas tika organizēta uz Aglonas Ģimnāzijas bāzes. Vairāk nekā 60 puišu un meiteņu no dažādām Latgales pilsētām stiprināja savu veselību, uzlaboja savas prasmes un zināsanas karatē, kā arī paplašināja redzesloku.


BFC „Daugava” izrauj uzvaru kompensācijas laikā

29.07.2013
Latvijas 1. futbola līgā smagu spēli brīvdienās aizvadīja Bērnu Futbola centra „Daugava” komanda, kas tikai kompensācijas laikā pieveica „Liepājas Metalurga” dublierus.


Linkeviča un Koblence kļūst par jaunākajām Latvijas čempionēm

29.07.2013
26. un 27. jūlijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā medaļas izcīnīja Daugavpils sportistes Valērija Linkeviča un Aleksandra Koblence. Abas kļuva par jaunākajām Latvijas čempionēm.


„Daugava” aizraujošā spēlē pieveic Jūrmalas „Spartaku”

29.07.2013
Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā Daugavpils „Daugava”, pateicoties diviem Andreja Kovaļova vārtu guvumiem, ar 3:2 pieveica Jūrmalas „Spartaku”.


Ļebedevs uzvar Latvijas čempionātā, Puodžuks piektais Eiropā

29.07.2013
Sestdien Eiropas čempionāta finālā spīdvejā labi nostartēja Ķasts Puodžuks, kurš ieņēma augsto piekto vietu, savukārt svētdien Latvijas atklātajā čempionātā triumfēja Andžejs Ļebedevs.


„Dauer” turpina pilsētas čempionātu bez zaudējumiem

26.07.2013
Daugavpils futbola čempionāta līdervienība „Dauer” turpina spēlēt pārliecinoši un bez zaudējumiem. Arī 7. kārtā pretinieks uzvarēts diezgan pārliecinoši, bet par kārtas rezultatīvāko futbolistu kļuva Armīns Kaniņš.


Aicina piedalīties lāpu skrējienā Apkārt Latvijai

25.07.2013
Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus pieteikties lāpu skrējienam gar Latvijas robežu - Apkārt Latvijai.