JAUNĀKĀS ZIŅAS

Jauniešu festivālā „Artišoks” futbola, basketbola un fotorallija sacensības

27.08.2013
7. septembrī Daugavpils centrālajā parkā norisināsies jauniešu festivāls „Artišoks”, kurā netrūks arī dažādu sportisku pasākumu. Savus priekšnesumus sniegs dažādu cīņas veidu meistari, bet tas vēl nebūs viss, jo ir iespēja piedalīties strītbola, futbola un fotorallija sacensībās.


Aicinām atzīmēt 1. septembri Daugavpils Ledus hallē!

27.08.2013
Jau pavisam drīz skolnieki atgriezīsies savas skolas solos, bet studenti turpinās gūt zināšanas universitātēs. Lieliska iespēja atzīmēt 1. septembri jautrā un sportiskā noskaņojumā būs Daugavpils Ledus hallē.


Šāvējiem Latvijas rekords un citi sasniegumi

26.08.2013
23. un 24. augustā Ādažos norisinājās Latvijas čempionāts lietišķajā šaušanā, kurā Daugavpils šāvēji kopējā komandu ieskaitē ieņēma augsto otro vietu, pie tam vienā no vingrinājumiem laboja valsts rekordu.


Noslēdzies Daugavpils čempionāts pludmales volejbolā

26.08.2013
Nedēļas nogalē Stropu pludmalē norisinājās Daugavpils pludmales volejbola čempionāta noslēdzošais posms. Tika noskaidroti labākie spēlētāji vīriešu, sieviešu, paaudžu grupās, kā arī izspēlēts paraugmačs.


Strītbola čempionāta 3. posms notika pie 16. vidusskolas

26.08.2013
18 komandas piecās dažādās vecuma grupās sestdien piedalījās Daugavpils ielu basketbola čempionāta 3. posmā. Par uzvarētājiem savās grupās kļuva Pilskalne, Trīs musketieri, Miami, Tapočki Einšteina un „Alise+”.


Ļebedevs kļūst par Eiropas junioru vicečempionu

26.08.2013
Daugavpils spīdvejists Andžejs Ļebedevs sestdienas vakarā kļuva par Eiropas vicečempionu junioriem vecumā līdz 21 gadam. Ļebedevs kļuva par otro Latvijas braucēju, kuram Eiropas čempionātā izdevies tikt pie sudraba.


„Daugava” mazākumā nospiež un uzvar „Mettu/LU”

26.08.2013
Latvijas futbola Virslīgas spēlē Daugavpils „Daugava” savā laukumā, gandrīz visu otro puslaiku spēlējot mazākumā, prata pieveikt „Mettu/LU” ar rezultātu 3:0. Divi vārti Ibrahimam Babatundem.


LDZ Cargo nedaudz pietuvojas “Dauer”

22.08.2013
11. Daugavpils futbola čempionāta kārtā sensācijas netika fiksētas, toties visas spēles bija gana rezultatīvas. Nedaudz pietuvoties līdervienībai “Dauer” izdevās LDZ Cargo, kas tika pie uzvaras.


IAU Pasaules kausa posms 50 km skrējienā

21.08.2013
Svētdien Daugavpilī trešo reizi norisināsies Pasaules kausa posms 50 kilometru skrējienā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts, Latvijas čempionāts veterāniem un Latvijas policijas atklātais čempionāts.


Rīt skrējiens „Apkārt Latvijai” sasniegs Daugavpili

19.08.2013
Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus atbalstīt lāpu skrējienu gar Latvijas robežu - Apkārt Latvijai. Rīt skrējiena lāpa sasniegs Daugavpili un tam par godu Vienības laukumā būs īpaši svētku pasākumi.