Jaunākās ziņas

Daugavpils volejbolistes izcīna uzvaru starptautiskā turnīrā

24.09.2012
Trīs dienu laikā Daugavpils BJSS sporta zālēs norisinājās starptautiskais volejbola turnīrs „Daugavpils Cup”. Puišu konkurencē uzvara Šauļu komandai, savukārt dāmām labākās bija daugavpilietes.


Sporta meistaru piemiņas turnīrs noslēdzies

24.09.2012
Sestdien Kultūras un sporta pilī tika aizvadīts grieķu-romiešu sporta meistaru piemiņas turnīrs. Daugavpils cīkstoņi tajā ieguva 18 godalgas.


„Daugava” viesos uzvar „Spartaku”

24.09.2012
Latvijas futbola Virslīgas galvgalī joprojām turās Daugavpils „Daugava”, kas kārtējā mačā ar 3:0 izbraukumā pieveica „Spartaku”. Turnīra tabulā tas ļāvis nedaudz atrauties, jo „Skonto” ar 0:1 piekāpās „Ventspilij”.


Ļebedevs un Podžuks Eiropas čempionātā otrie

24.09.2012
Sestdien Eiropas pāru čempionāta finālā Latvijas duets Kjasts Podžuks un Andžejs Ļebedevs ieņēma otro vietu. Pirmā vieta mājiniekiem no Ukrainas.


DU volejbolisti uzvar turnīrā Polijā

20.09.2012
„Daugavpils Universitātes” vīriešu komanda starptautiskā turnīrā Polijā ieguvusi pirmo vietu astoņu komandu konkurencē, savukārt „Ezerzemes” meitenes palika trešās.


Tika apbalvoti labākie pilsētas čempionāta spēlētāji

20.09.2012
Trešdien futbola Virslīgas spēles starp Daugavpils un Rīgas „Daugavām” pārtraukumā tika sveiktas labākās pilsētas futbola čempionāta komandas, kā arī labākie spēlētāji.


Daugavpilieši uzvar „Daugavu” derbijā

20.09.2012
Latvijas futbola Virslīgas ceturtā apļa pirmajā mačā Daugavpils „Daugava” pārliecinoši ar 3:0 pārspēja Rīgas „Daugavu”, tādā veidā saglabājot pirmo vietu turnīra tabulā.


Polijā medaļa taekvondo

18.09.2012
Polijas galvaspilsētā Varšavā 19. reizi notika starptautiskais taekvondo turnīrs „ Polish Open”, kurš sapulcināja vairāk nekā 800 sportistus no 26 valstīm. Ar katru gadu šo sacensību līmenis pieaug. Pirmā, otrā līmeņa izlašu sportisti no tādām valstīm kā Kazahstāna, Spānija, Krievija, Baltkrievija, Polija un no daudzām citām valstīm veidoja viens otram nopietnu konkurenci cīņā par godalgotām vietām. Mūsu kluba sportisti, startējot dažādās vecuma grupās, nodemonstrēja tehniskās un fiziskās sagatavotības līmeņa izaugsmi. Tiesa, ar to vēl nepietiek, lai uzvarētu tāda līmeņa turnīros.


Aicinām piedalīties strītbola sezonas noslēguma turnīrā

18.09.2012
Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „Ballborderbasket” svētdien, 23. septembrī Vienības laukumā rīko sezonas noslēguma turnīru ielu basketbolā gan meitenēm, gan vīriešiem.


Trešdien tiks apbalvoti pilsētas futbola čempionāta laureāti

18.09.2012
19. septembrī „Daugavas” stadionā Latvijas futbola Virslīgas spēles pārtraukumā tiks sveikti 2012. gada pilsētas futbola čempionāta labākie spēlētāji un komandas.