JAUNĀKĀS ZIŅAS

Ļebedevs kļūst par Eiropas junioru vicečempionu

26.08.2013
Daugavpils spīdvejists Andžejs Ļebedevs sestdienas vakarā kļuva par Eiropas vicečempionu junioriem vecumā līdz 21 gadam. Ļebedevs kļuva par otro Latvijas braucēju, kuram Eiropas čempionātā izdevies tikt pie sudraba.


„Daugava” mazākumā nospiež un uzvar „Mettu/LU”

26.08.2013
Latvijas futbola Virslīgas spēlē Daugavpils „Daugava” savā laukumā, gandrīz visu otro puslaiku spēlējot mazākumā, prata pieveikt „Mettu/LU” ar rezultātu 3:0. Divi vārti Ibrahimam Babatundem.


LDZ Cargo nedaudz pietuvojas “Dauer”

22.08.2013
11. Daugavpils futbola čempionāta kārtā sensācijas netika fiksētas, toties visas spēles bija gana rezultatīvas. Nedaudz pietuvoties līdervienībai “Dauer” izdevās LDZ Cargo, kas tika pie uzvaras.


IAU Pasaules kausa posms 50 km skrējienā

21.08.2013
Svētdien Daugavpilī trešo reizi norisināsies Pasaules kausa posms 50 kilometru skrējienā, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts, Latvijas čempionāts veterāniem un Latvijas policijas atklātais čempionāts.


Rīt skrējiens „Apkārt Latvijai” sasniegs Daugavpili

19.08.2013
Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus atbalstīt lāpu skrējienu gar Latvijas robežu - Apkārt Latvijai. Rīt skrējiena lāpa sasniegs Daugavpili un tam par godu Vienības laukumā būs īpaši svētku pasākumi.


„Daugava” izcīna uzvaru garlaicīgā spēlē Ilūkstē

19.08.2013
Daugavpils „Daugavas” futbolisti turpina cīņu par vietu Latvijas Virslīgas trijniekā. Kārtējā cīņā Ilūkstē tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 2:0.


Latvijas „Grand Prix” uzvar Henkoks, Ļebedevs tiek pusfinālā

19.08.2013
Sestdien Daugavpilī Latvijas “Grand Prix” posmā spīdvejā par uzvarētāju kļuva amerikānis Gregs Henkoks, bet daugavpilietis Andžejs Ļebedevs spēja tikt līdz pusfinālam, kur palika trešajā vietā.


Sestdien Daugavpilī „Grand Prix” posms spīdvejā

15.08.2013
Atzīmējot Latvijas spīdveja 50. gada dienu, Daugavpilī pēc četru gadu pārtraukuma notiks pasaules čempionāta jeb „Grand Prix” posms. Sacensību sākums sestdien plkst. 19:00, bet visas dienas un vakara garumā visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem garantētas arī citas izklaides.


Cīkstonis Masjuks ieņem 9. vietu pasaules čempionātā jauniešiem

14.08.2013
Daugavpils cīkstonis Ņikita Masjuks pasaules junioru čempionātā grieķu-romiešu cīņā ieņēmis devīto vietu, kas ir jāuzskata par labu sasniegumu.


Amatieru futbola turnīrā vadību pārņem LDZ Termināls

13.08.2013
Daugavpils atklātajā amatieru futbola turnīrā aizvadītas kārtējās spēles. Situācija turnīra tabulā joprojām ir ļoti blīva, bet līderpozīcijās izvirzījās LDZ Termināls.