JAUNĀKĀS ZIŅAS

Cīkstonis Masjuks ieņem 9. vietu pasaules čempionātā jauniešiem

14.08.2013
Daugavpils cīkstonis Ņikita Masjuks pasaules junioru čempionātā grieķu-romiešu cīņā ieņēmis devīto vietu, kas ir jāuzskata par labu sasniegumu.


Amatieru futbola turnīrā vadību pārņem LDZ Termināls

13.08.2013
Daugavpils atklātajā amatieru futbola turnīrā aizvadītas kārtējās spēles. Situācija turnīra tabulā joprojām ir ļoti blīva, bet līderpozīcijās izvirzījās LDZ Termināls.


Daugavpils triatlonisti sacentās Rīgā

12.08.2013
Svētdien Daugavpils triatlonisti piedalījās Baltijas kausa sacensībās triatlonā, kuras norisinājās pašā Rīgas centrā. Starp konkurentiem bija spēcīgi triatlonisti no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Lietuvas.


BFC Daugava zaudē Liepājā, bet saglabā pārsvaru kopvērtējumā

12.08.2013
Latvijas 1. futbola līgā zaudējumu piedzīvojusi BFC „Daugava”, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās „Varavīksnei”. Turnīra tabulā gan saglabāta pirmā vieta un arī sešu punktu pārsvars.


Puodžukam trauma, Ļebedevam neveiksmīgas sacīkstes

12.08.2013
Eiropas čempionāta 2. finālā neveiksmīgi nostartēja Ķasts Puodžuks, kurš jau pirmajā braucienā krita un uz startu vairāk nedevās. Andžejs Ļebedevs pasaules junioru čempionāta 2. finālā palika desmitais un kopvērtējumā noslīdēja uz ceturto vietu.


„Daugava” vienmuļā spēlē apspēlē „Jūrmalu”

12.08.2013
Latvijas futbola Virslīgā uzvarēt izdevies Daugavpils „Daugavai”, kas spēles beigu daļā prata gūt nepieciešamos uzvaras vārtus pret „Jūrmalu”. Šoreiz ar vārtu guvumu izcēlās Daniels Ola.


Daugavpilietes tiek aicinātas piedalīties pludmales volejbola turnīrā Preiļos

08.08.2013
18. augustā Preiļos norisināsies atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm, kurā tiek aicinātas piedalīties arī daugavpilietes. Sacensības notiks Preiļu parka pludmales laukumos. Sākums plkst. 10:00.


Ļebedevam neizdodas tikt „Grand Prix” atlases finālā

08.08.2013
Latvijas spīdvejistam Andžejam Ļebedevam tomēr nav izdevies kļūt par otro Latvijas spīdvejistu, kurš jebkad kvalificējies „Grand Prix” atlases finālam. Savā pusfinālā viņš ieņēma 11. vietu.


Latvijas izlase ar Tatjanu Savicku sastāvā tiek Eiropas astotniekā

08.08.2013
Latvijas U16 basketbola izlase Bulgārijā notiekošajā Eiropas čempionāta finālturnīrā nodrošinājusi vietu labāko astotniekā. Starp komandas spēlētājām ir daugavpiliete Tatjana Savicka.


Airētāji vasarā nesnauž, bet sacenšās

07.08.2013
Akadēmiskajā airēšanā vasaras ir nevis atpūtas vai atvaļinājumu, bet gan intensīvas sagatavošanās un sacensību laiks. Ļoti aktīvi šajā laikā darbojušies Daugavpils BJSS un Latgales Airēšanas centra audzēkņi.