JAUNĀKĀS ZIŅAS

Podžuks pārliecinoši iekļūst Eiropas čempionāta pretendentu finālā

25.06.2013
Latvijas spīdvejists Ķasts Puodžuks uzņēmis lielisku sportisko formu, pārliecinoši kvalificējoties Eiropas čempionāta finālam. Savā pusfinālā viņš bija pirmais!


“Daugavas” futbolistiem zaudējums pret “Ventspili” un Eirokausos pretī zviedri

25.06.2013
Mazāk nekā mēnesis atlicis līdz Daugavpils “Daugavas” komandas debijai Čempionu līgā, kur pretī stāsies Zviedrijas komanda “Elfsborg”. Gatavojoties šim duelim, daugavpilieši Latvijas Virslīgas spēlē ar 0:1 piekāpās “Ventspilij”.


Daugavpils airētājas lieliski nostartē Somijā

21.06.2013
Akadēmiskā airēšana ir viens no sarežģītākajiem sporta veidiem, kas mūsu pilsētā savulaik bija ļoti populārs sporta veids. Daugavpilietes Ludmila Ivanova un Olga Svirskaja apņēmīgi mēģina atjaunot šī sporta tradīcijas.


„Daugava” uzvar līderus, BFC „Daugava” kļūst par līderi

17.06.2013
Latvijas futbola Virslīgā ar uzvaru pār līdzšinējiem līderiem atzīmējās „Daugavas” futbolisti, savukārt 1. Līgā par vienīgo līdervienību kļuvusi BFC „Daugava”.


Daugavpils delegācija Jaunatnes Olimpiādē iegūst 64 medaļas un otro vietu pilsētu ieskaitē

17.06.2013
Aizvadītajā nedēļas nogalē Ventspilī un Liepājā tika aizvadīta Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā lieliski nostartēja Daugavpils delegācija, kas komandu vērtējumā piekāpās tikai Rīgai.


Projekta We Are United by Football noslēguma konference

17.06.2013
6. jūnijā Paņevēžā norisinājās projekta „Cross Border Sport Exchange – We are united by football” noslēguma konference, kurā uz paveikto 18 mēnešu gaitā atskatījās projektā iesaistīto Paņevēžas un Daugavpils pušu pārstāvji.


Daugavpils delegācija pošās uz Jaunatnes olimpiādi

10.06.2013
No 14. līdz 16. jūnijam Ventspilī norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, uz kuru kuplā skaitā dosies arī Daugavpils pilsētas pārstāvji. Kopējais Daugavpils delegācijas kopskaits pārsniedz divus simtus.


Rīgas vieglatlētikas čempionātā daugavpiliešiem sešas medaļas

10.06.2013
7. un 8. jūnijā Rīgā norisinājās atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā pieaugušajiem un junioriem. Daugavpils delegācija varēja lepoties ar labiem rezultātiem.


Spīdvejistiem uzvarēt mājās neizdodas

10.06.2013
Polijas 1. spīdveja līgā uzvarēt nav izdevies Daugavpils „Lokomotīvei”, kas svētdien savā trekā ar Ļubļinas komandu cīnījās neizšķirti – 45:45. Labākais mūsu komandā ar 13 punktiem bija Ķasts Puodžuks.


Daugavpils strītbola čempionāta 1. posmā rekordliels komandu skaits

10.06.2013
Sestdien Daugavpils pilsētas svētku laikā pie tirdzniecības centra “Solo” norisinājās Daugavpils ielu basketbola čempionāta 1. posms. Pirmo reizi sacensībās piedalījās tik liels dalībnieku skaits.