JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpils seniori iegūst Latgales kausu vieglatlētikā

17.09.2013
Daugavpils pilsētas senioru komanda uzvarējusi Latgales čempionātā senioriem, aiz sevis atstājot Līvānu, Viļānu un Daugavpils novada komandas.


Noslēdzies Daugavpils futbola čempionāts

17.09.2013
Ar komandas Dauer uzvaru noslēdzies Daugavpils čempionāts futbolā. Vēl labāko trijniekā iespraucās LDZ Cargo un Ilūkstes futbolisti.


Levša uzvar pasaules čempionātā triatlonā senioriem

16.09.2013
Daugavpils triatlonists un Goda daugavpilietis Anatolijs Levša Londonā notikušajā pasaules čempionātā triatlonā ieguva divas medaļas. Viņš savā vecuma grupā kļuva par uzvarētāju sprinta distancē, kā arī ieņēma otro vietu olimpiskajā distancē.


Baltijas Frisbija čempionātā uzvar Lietuvas komanda

16.09.2013
Sestdien un svētdien stadionā „Celtnieks” norisinājās 2013. gada Baltijas čempionāts frisbijā, kurā triumfēja Lietuvas komanda „Vorai”, kas apsteidza Rīgas un Ogres komandas.


„Daugava” nospēlē neizšķirti Ventspilī

16.09.2013
Latvijas futbola Virslīgā pie svarīga punkta izdevies tikt Daugavpils „Daugavai”, kas sīvā spēlē nospēlēja 0:0 ar vicelīderi „Ventspili”, kas ļāvis panākt Rīgas „Daugavu” kopvērtējumā.


Daugavpils hokejisti pirmo atrādīšanos mājās noslēdz ar sagrāvi

16.09.2013
Hokeja klubs „Daugavpils” sestdien aizvadīja pirmo Latvijas hokeja čempionāta mājas spēli pusotra gada laikā. Diemžēl savu skatītāju priekšā tika zaudēts ar 0:9.


„Lokomotīve” sezonu mājās noslēdz ar zaudējumu

16.09.2013
Polijas 1. spīdveja līgas pēdējās mājas sacīkstes aizvadījusi Daugavpils „Lokomotīve”, kas mājās ar 34:56 piekāpās Gdaņskas komandai. Daugavpiliešiem atlikusi vairs tikai viena cīņa izbraukumā, pēc kuras tiks noskaidrots vai mūsējie paliks trešie, vai ceturtie.


Dalība Vislatvijas Spēka dienā – izaicinājums ikvienam Latvijas iedzīvotājam!

13.09.2013
Svētdien, 15. septembrī, ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties 2. Vislatvijas Spēka dienā, kurā būs iespēja pārbaudīt savus spēkus visvienkāršākajā un demokrātiskākajā tautas sporta disciplīnā – pievelkoties pie stieņa. Daugavpilī pievilkties varēs pie Daugavpils Ledus halles un 15. vidusskolas.


Pirmo reizi Daugavpilī notiks Baltijas čempionāts frisbijā

13.09.2013
14. un 15. septembrī labākās Baltijas frisbija komandas pirmo reizi sapulcēsies Daugavpilī, kur notiks Baltijas čempionāts. Deviņu komandu starpā būs arī Daugavpils Universitātes jauktās grupas komanda.


Višķos notiks Latgales čempionāts senioriem vieglatlētikā

11.09.2013
14. septembrī Višķu stadionā norisināsies Latvijas čempionāts senioriem vieglatlētikā vairākās disciplīnās gan sievietēm, gan vīriešiem.