JAUNĀKĀS ZIŅAS

“Daugavpils kausā” uzvar Minska un Šauļi

30.09.2013
Nedēļas nogalē Daugavpils BJSS norisinājās “Daugavpils kauss” volejbolā, kurā piedalījās 16 komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas. Daugavpils puiši ieņēma trešo vietu, bet dāmas palika ceturtās.

Daugavpils hokejisti interesantā mačā piekāpjas “Prizmai”

30.09.2013
Ceturto spēli Latvijas hokeja čempionātā aizvadījuši “Daugavpils” spēlētāji. Uzvarot trešo trešdaļu ar 2:0, daugavpiliešiem visā spēlē zaudējums “Rīgai/Prizma” ar rezultātu 2:5.

Kovaļova vārti nodrošina uzvaru pār liepājniekiem

30.09.2013
SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgā Daugavpils “Daugava” uzvarēja “Liepājas Metalurgu”. Vienīgos vārtus otrā puslaika sākumā guva Andrejs Kovaļovs.

Sporta meistaru piemiņas turnīrā Daugavpilij 15 medaļas

30.09.2013
Sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās 18. starptautiskais Daugavpils grieķu-romiešu sporta meistaru piemiņas turnīrs. Daugavpilieši uzvarēja divās svara kategorijās un kopumā ieguva 15 medaļas.

Daugavpils karatisti pasaules čempionātā karatē ieguva 12 medaļas!

26.09.2013
No 20. līdz 22. septembrim Polijas pilsētā Gdaņskā norisinājās pasaules čempionāts FSKA (Funakoshi Shotokan karate) karatē. Daugavpils kluba “Sochin Karate Club” nostartēja lieliski, iegūstot 12 dažāda kaluma godalgas.

Oktobrī „Renesansē” varēs vērot 3 Rīgas „Dinamo” spēles

26.09.2013
Arī oktobrī kinoteātrī „Renesanse” sporta un hokeja cienītāji varēs vērot Rīgas „Dinamo” spēles uz lielā ekrāna. Šoreiz tiks pārraidītas spēles pret SKA, „Metallurg” un „Salavat Yulaev”.

Sestdien norisināsies starptautiskais grieķu-romiešu sporta meistaru piemiņas turnīrs

26.09.2013
28. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies 18. starptautiskais Daugavpils grieķu-romiešu cīņas sporta meistaru piemiņas turnīrs, kurā piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits. Atklāšanas ceremonija paredzēta plkst. 10:30.

Daugavpils hokejisti tur sapsrindzinājumā „Kurbadu” un sestdien spēlēs mājās

26.09.2013
Trešdien „Daugavpils” hokejisti izbraukumā ar 3:10 zaudēja ambiciozajam „Kurbadam”, pusi no vārtiem ielaižot pēdējā trešdaļā. Jau sestdien daugavpilieši aizvadīs otro Latvijas čempionāta mājas spēli.

BJSS aicina veikt bērnu kontroltestus uzņemšanai peldēšanas nodaļā

25.09.2013
2013. gada 1. oktobrī Daugavpils Olimpiskā centra peldabaseinā notiks bērnu kontroles testi uzņemšanas peldēšanas nodaļā. Trenera Sergeja Kiseļova vadībā tiks vērtēti 2005.-2006. gadā dzimušie bērni. Testu sākums plkst. 16:00.

No 1. oktobra gaidām Jūs “Celtnieka” peldbaseinā

25.09.2013
1. oktobrī darbu atsāk sporta bāzes “Celtnieks” peldbaseins, kas turpmāk būs pieejams pilsētniekiem laikā no plkst. 8:00 līdz 22:00.