JAUNĀKĀS ZIŅAS

„Daugavpils” hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas

21.10.2013
Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā.

BFC „Daugava” jau praktiski Virslīgā

21.10.2013
Ar patīkamām atmiņām Latvijas 1. futbola līgas 27. kārtas spēles varēs atcerēties BFC „Daugava”, kas jau praktiski garantējusi sev iekļūšanu Virslīgā. Šajā kārtā pašiem izdevās uzvarēt ventspilniekus, bet galvenie konkurenti zaudēja „Audai”.

„Daugava” mājās nospēlē neizšķirti ar „Skonto”

21.10.2013
Sestdien Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē Daugavpils „Daugava” mājās nospēlēja neizšķirti ar Rīgas „Skonto” – 0:0. Pirms šī mača komandu pameta uzbrucējs Stenlijs Ibe, kurš pēc līguma laušanas apsūdzēja komandas vadību necilvēcīgā attieksmē pret spēlētājiem.

No Latvijas čempionāta ar 7 medaļām

21.10.2013
Balvos no 19. līdz 20. oktobrim norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā 1998.-1999. gadā dzimušajiem. Daugavpils cīkstoņi izcīnīja septiņas medaļas.

DU volejbolisti pārsteidz ar vēl vienu uzvaru pār favorītiem

17.10.2013
Jau trešo uzvaru pēc kārtas izdevies izcīnīt DU volejbolistiem, kuri atkal šokēja Igaunijas komandu. Šoreiz cietēju lomā izrādījās šā brīža Schenker līgas līdere Selver. Mūsu komanda uzvarēja četros setos.

Limanovska uzvar sacensībās Salaspilī

15.10.2013
12.oktobrī Salaspils kultūras namā Rīgava notika 2013.gada Salaspils novada atklātais čempionāts ātrajā šahā (Šveices sistēma, 8 kārtas ar FIDE reitinga aprēķinu).

Harlaps kļūst par Latvijas junioru čempionu peldēšanā

14.10.2013
Daugavpils peldētājs Maksims Harlaps kļuvis par Latvijas junioru čempionu 200 metru peldējumā uz muguras, kā arī ieguva trešo vietu 200 metru kompleksajā peldējumā.

Skrējiens „Stropi” norisinājās 48. reizi

14.10.2013
Sestdien pie Kultūras un sporta pils 48. reizi tika dots starts skrējienam „Stropi”, kas sapulcināja vairāk nekā pussimta dalībnieku.

Bokseri no Lietuvas atgriežas ar trīs zelta medaļām

14.10.2013
Vairāku dienu garumā Lietuvas pilsētā Viļņā norisinājās jau piektais Ričarda Tamulisa piemiņas turnīrs boksā. Daugavpils bokseri ieguva trīs zelta medaļas un vienu bronzu.

Daugavpils kausu futbolā iegūst LDZ Cargo

14.10.2013
Piektdien noslēdzās Daugavpils futbola čempionāta vasaras sezona. Daugavpils kausa finālā LDZ Cargo ar 2:1 pieveica Dauer, iegūstot galveno balvu.