JAUNĀKĀS ZIŅAS

Latvijas „Grand Prix” uzvar Henkoks, Ļebedevs tiek pusfinālā

19.08.2013
Sestdien Daugavpilī Latvijas “Grand Prix” posmā spīdvejā par uzvarētāju kļuva amerikānis Gregs Henkoks, bet daugavpilietis Andžejs Ļebedevs spēja tikt līdz pusfinālam, kur palika trešajā vietā.


Sestdien Daugavpilī „Grand Prix” posms spīdvejā

15.08.2013
Atzīmējot Latvijas spīdveja 50. gada dienu, Daugavpilī pēc četru gadu pārtraukuma notiks pasaules čempionāta jeb „Grand Prix” posms. Sacensību sākums sestdien plkst. 19:00, bet visas dienas un vakara garumā visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem garantētas arī citas izklaides.


Cīkstonis Masjuks ieņem 9. vietu pasaules čempionātā jauniešiem

14.08.2013
Daugavpils cīkstonis Ņikita Masjuks pasaules junioru čempionātā grieķu-romiešu cīņā ieņēmis devīto vietu, kas ir jāuzskata par labu sasniegumu.


Amatieru futbola turnīrā vadību pārņem LDZ Termināls

13.08.2013
Daugavpils atklātajā amatieru futbola turnīrā aizvadītas kārtējās spēles. Situācija turnīra tabulā joprojām ir ļoti blīva, bet līderpozīcijās izvirzījās LDZ Termināls.


Daugavpils triatlonisti sacentās Rīgā

12.08.2013
Svētdien Daugavpils triatlonisti piedalījās Baltijas kausa sacensībās triatlonā, kuras norisinājās pašā Rīgas centrā. Starp konkurentiem bija spēcīgi triatlonisti no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Lietuvas.


BFC Daugava zaudē Liepājā, bet saglabā pārsvaru kopvērtējumā

12.08.2013
Latvijas 1. futbola līgā zaudējumu piedzīvojusi BFC „Daugava”, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās „Varavīksnei”. Turnīra tabulā gan saglabāta pirmā vieta un arī sešu punktu pārsvars.


Puodžukam trauma, Ļebedevam neveiksmīgas sacīkstes

12.08.2013
Eiropas čempionāta 2. finālā neveiksmīgi nostartēja Ķasts Puodžuks, kurš jau pirmajā braucienā krita un uz startu vairāk nedevās. Andžejs Ļebedevs pasaules junioru čempionāta 2. finālā palika desmitais un kopvērtējumā noslīdēja uz ceturto vietu.


„Daugava” vienmuļā spēlē apspēlē „Jūrmalu”

12.08.2013
Latvijas futbola Virslīgā uzvarēt izdevies Daugavpils „Daugavai”, kas spēles beigu daļā prata gūt nepieciešamos uzvaras vārtus pret „Jūrmalu”. Šoreiz ar vārtu guvumu izcēlās Daniels Ola.


Daugavpilietes tiek aicinātas piedalīties pludmales volejbola turnīrā Preiļos

08.08.2013
18. augustā Preiļos norisināsies atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm, kurā tiek aicinātas piedalīties arī daugavpilietes. Sacensības notiks Preiļu parka pludmales laukumos. Sākums plkst. 10:00.


Ļebedevam neizdodas tikt „Grand Prix” atlases finālā

08.08.2013
Latvijas spīdvejistam Andžejam Ļebedevam tomēr nav izdevies kļūt par otro Latvijas spīdvejistu, kurš jebkad kvalificējies „Grand Prix” atlases finālam. Savā pusfinālā viņš ieņēma 11. vietu.