JAUNĀKĀS ZIŅAS

BFC “Daugava” uzvar un garantē vietu Virslīgā!

28.10.2013
Sestdien Bērnu Futbola centra “Daugava” spēlētāji ar 1:0 viesos pieveica “Metta/LU”-2, tādā veidā garantējot sev pirmo vietu Latvijas 1. futbola līgā un vietu Virslīgā!

No Rīgas karatē čempionāta atgriežamies ar 14 medaļām

24.10.2013
20. oktobrī norisinājās Rīgas atklātais čempionāts karatē. Šogad turnīrs sapulcināja vairāk nekā 250 karatistus no visas Latvijas, starp tiem bija arī “Daugavpils karatē skolas” pārstāvji.

Daugavpils hokejistiem sāpīgs zaudējums pret “Kurbadu”

24.10.2013
Trešdienas vakarā emocionālā un aizraujošā spēlē “Daugavpils” hokejisti mājās ar 2:3 atzina “Kurbads” pārākumu, izšķirošos vārtus ielaižot nepilnas piecas minūtes pirms cīņas beigām.

Daugavpils karatistiem 8 medaļas pasaules čempionātā

23.10.2013
No 12. līdz 13. oktobrim Serbijas pilsētā Novisadā norisinājās 21. pasaules Shotokan karatē čempionāts (SKDUN – Shotokan Karate-D Union Nation). Daugavpils karatisti ieguva 8 medaļas.

Daugavpils hokeja nodaļa aicina uz nodarbībām 2007. un 2008. gadā dzimušos puišus

23.10.2013
Daugavpils BJSS hokeja nodaļa aicina uz treniņiem pieteikties 2007. un 2008. gadā dzimušos puišus, kuri gribētu nodarboties ar hokeju.

Sakarā ar komandu trūkumu masu mediju sporta spēles nenotiks

23.10.2013
26. oktobrī paredzētās Daugavpils masu mediju sporta spēles nenotiks, jo sacensībām pieteicās pārāk mazs komandu skaits.

Taekvondo ar panākumiem Rīgā

22.10.2013
Vērienīgās taekvondo sacensībās „Riga Open 2013” labi nostartējuši Daugavpils taekvondo meistari no kluba „Jitae”. Desmit valstu klubu konkurencē daugavpiliešiem komandu ieskaitē augstā piektā vieta, kā arī 10 individuālās godalgas.

Sacensībās Līderis Daugavpils peldētāji nostartēja labi

22.10.2013
Rīgā notikušajās starptautiskajās peldēšanas sacensībās „Līderis 2013” vairākkārt uz goda pjedestāla stājušies Daugavpils BJSS audzēkņi.

„Daugavpils” hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas

21.10.2013
Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā.

BFC „Daugava” jau praktiski Virslīgā

21.10.2013
Ar patīkamām atmiņām Latvijas 1. futbola līgas 27. kārtas spēles varēs atcerēties BFC „Daugava”, kas jau praktiski garantējusi sev iekļūšanu Virslīgā. Šajā kārtā pašiem izdevās uzvarēt ventspilniekus, bet galvenie konkurenti zaudēja „Audai”.