JAUNĀKĀS ZIŅAS

Laiks sportam! Sporta skolās notiek uzņemšana dažādās sporta programmās

27.08.2019.
Daugavpilī darbojas 4 sporta skolas- Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Individuālo sporta veidu skola, Ledus sporta skola un Futbola skola. Šajās skolās ar sportu nodarbojas kopā vairāk kā 2000 sportisti dažādās programmās.


Iesācējiem lieliska iespēja bez maksas apgūt orientēšanās sportu

26.08.2019.
Šogad Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” (LVM) uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”, kā ietvaros ikviens, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, var bez maksas pieredzējušu instruktoru pavadībā iepazīt orientēšanās sporta burvību.


Šī gada pludmales volejbola čempioni ir noskaidroti

26.08.2019.
Pludmales volejbola čempionāts šogad Daugavpilī norisinājās 3 posmos, kuros piedalījās gan mūsu pilsētas sportisti, gan blakus novadu un pilsētu pludmales volejbola cienītāji. Čempionāts noslēdzās vakardien, kad tika arī noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji.


Jelgavā izdodas iegūt punktu

26.08.2019.
Optibet futbola Virslīgas 3. apļa noslēdzošajā spēlē BFC Daugavpils viesos nospēlēja 2:2 ar Jelgavu. Pa vārtu guvumam šajā mačā mūsu komandas labā Činonso Oforam un Kasparam Kokinam.


Pirmais Starptautiskais pūķu laivu festivāls pulcē lielu skaitu dalībnieku

26.08.2019.
Aizvadītajā sestdienā, lieliskos laikapstākļos un noskaņojumā, Stropu ezerā norisinājās I Starptautiskais festivāls “Dragon Boat”. Šis festivāls pulcēja ne tikai lielu skaitu dalībnieku, bet arī kuplu pulku ar līdzjutējiem un atbalstītājiem.


Jau rīt pirmo reizi Daugavpilī - Starptautiskais festivāls Dragon Boat

23.08.2019.
Stropu ezera glābšanas stacijā, 24.augustā, norisināsies I Starptautiskais festivāls “Dragon Boats”, kurš sniegs lielisku iespēju iepazīt jaunu airēšanas sporta veidu un atbalstīt komandas.


Daugavpils domē sveica Anastasiju Kravčenoku

22.08.2019.
Šodien Daugavpils domē sveica pludmales volejbolisti Anastasiju Kravčenoku un viņas treneri Natāliju Novikovu par uzrādītiem un sasniegtiem augstiem rezultātiem pludmales volejbolā.


Sapnis par kausu tika aizskalots

22.08.2019.
Lietainajā un drēgnajā trešdienas pievakarē noslēdzās mūsu komandas ceļš uz Latvijas kausa izcīņas finālu. Ceturtdaļfinālā savā laukumā ar 1:2 nācās piekāpties Jelgavas komandai. Vienīgos vārtus komandā guva Marsio.


Zelta medaļas 24 stundu regatē

21.08.2019.
Daugavpilieši no 14. līdz 17.augustam piedalījās vienā no sarežģītākajām regatēm Polijā – 24 stundu non-stop sacīkstēs ar DZ – klases buru jahtām.


Iespēja iepazīt Daugavpils sportu un iespējas pilsētā aktīvi pavadīt laiku

20.08.2019.
31.augustā, pilsētas centrālajā parkā, notiks Daugavpils Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.