Pilsētas Čempionāts

Turnīra tabula uz 19.11




Turnīra tabula uz 5.11

Pamatgrupa


Veterāni




Turnīra tabula uz 29.10

Pamatgrupa

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 о игр в вб пб п шз шп +/-
1 Saskaņa =     6:3 19:0     15:4           9 3 3       40 7 33
2 Kalupe   =   7:2 18:3           4:1     9 3 3       29 6 23
3 Pļaviņas     =       8:6     3:9     9:1 6 3 2     1 20 16 4
4 LRC 3:6 2:7   =   7:8               1 3     1 2 12 21 -9
5 PSK 0:19 3:18     =       7:2   3:6     3 4 1     3 13 45 -32
6 Madona       8:7   =           7:1 5:0 8 3 2 1     20 8 12
7 Visaginas     6:8       = 3:5   3:2       3 3 1     2 12 18 -3
8 Rezgols 4:15           5:3 = 10:4     7:0   9 4 3     1 26 22 4
9 Ŗekstinš         2:7     4:10 =   5:2 6:1 4:2 9 5 3     2 17 12 5
10 Latgols     9:3       2:3     = 5:1     6 3 2     1 16 7 3
11 Ultra   1:4     6:3       2:5 1:5 =   3:4 3 5 1     4 13 21 -8
12 Lazdukalns             1:7 0:7 1:6     = 2:1 2 4   1   3 4 21 -17
13 Bastions     1:9     0:5     2:4   4:3 1:2 = 4 5 1   1 3 8 23 -15

Veterāni (45+)

    1 2 3 4 5 6 7 8 о и в н п шз шп +/-
1 Latgales alus =       14:1 6:0   8:0 6 3 3     28 1 27
2 Ledus Lači   = 2:0   3:3   8:1   5 3 2 1   13 4 9
3 PSK -45   0:2 =       6:2   2 2 1   1 6 4 2
4 Aukštaitija       =     2:2 3:3 2 2   2   5 5 0
5 Vasaknos 1:14 3:3     =     1:4 1 3   1 2 5 21 -16
6 Jēkabpils 0:6         = 2:0 2:3 2 3 1   2 4 9 -5
7 Latgols-45   1:8 2:6 2:2   0:2 =  



28.10 un 29.10 turpinās Daugavpils pilsētas hokeja čempionāts.

28.10.2017. -16:30 -"Lazdukalns" - "Madona"
28.10.2017. -
19:30 -"Madona" - "Lokomotīve/LRC
28.10.2017. -
21:15 -"Kalupe" - "PSK"
29.10.2017. -
10:30 -"Pļaviņas" - "Visaginas"
29.10.2017. -
13:30 -  "Saskaņa" - "Rezgols"
29.10.2017. -20:15 - "Bastions" - "Ultra"
Spēles notiek Daugavpils ledus hallē, Stacijas 45a. Galvenais tiesnesi
Y.Turavin (29247694).



Daugavpils Hokeja čempionāts

Šajā nedēļas nogalē (14.10-15.10) turpinājās Daugavpils Hokeja čempionāta spēles.

Hokeja čempionāts (veterāni)

Ledus Lāči VS Latgols 45 8:1

Jēkabpils  VS  Latg.Alus 0:6

Vēci Buki  VS  Vasaknos 4:1

Hokeja čempionāts (pamatgrupa)

Bastions VS Lazdukalns  1:2 (b)

Riekstiņš VS Rezgols  4:10

Visaginas VS Latgols  3:2

Lok.LRC VS Kalupe  2:7

Ultra VS  PSK  6:3