Starptautiskais sadraudzības mačs boksā Latvija-Lietuva

14.05.2019.
10.maijā, Panevežā, norisinājās mačs starp Latvijas un Lietuvas junioru boksa valsts izlasēm, kas notika kā gatavošanās Eiropas čempionātam boksā. Sadraudzības cīņa noslēdzās ar draudzību un neizšķirtu rezultātu 4:4.

Latvijai uzvaras izcīnīja, rīdzinieks Matvejs Prokudins- Latvijas izlases līderis. Nikita Elksniņš, mūsu sportists, kurš ar katru cīņu, uzlabo savas taktiskās iemaņas. Tāpat uzvaru izcīnīja Danila Čilingarjans no Liepājas, kurš pēc sacensībām Minskā, uzlaboja savu meistarību. Un vienīgā meitene komandā, bet pati titulētākā un Eiropas 2018.gada čempionāta medaļniece- Viktorija Siļke, Rīga.

Piedalījās un godam cīnījās, bet rezultātus šoreiz neuzrādīja rīdzinieks Rihards Baltinš, Igors Novikovs, Ruslans Mazurenko un Jegors Mamaševs, šie puiši pārstāvēja Saldus pilsētu. Kopā ar bokseriem devās arī treneri: Iļja Žilinskis, Vladislavs Sokolovs, Sergejs Markevičš, tiesneši Nikolajs Janovičs, Igors Filipovs un vadītājs Genādijs Glazkovs. Latvijas boksa federācijas Nils Žuravļevs izteica pateicību Lietuvas komandai par lielisku sacensību organizēšanu un sveic Latvijas izlases komandas sportistus ar skaistām uzvarām!

Latvijas bokseri šobrīd gatavojas Eiropas čempionātam kopā ar Lietuvu, Baltkrieviju, Ukrainu. Pieaugušo komanda startē turnīros Habarovskā kopā ar treneri Juriju Glazkovu. Savukārt, piemiņas turnīrā A. Šocikasa, vecākais treneris Vladislavs Sokolovs, gatavo vienību 2.Eiropas sporta spēlēm, kas notiks Minskā, jūnijā beigās.