Baltic Funakoshi CUP pulcēja dalībniekus no Lietuvas, Krievijas un Latvijas

06.12.2018.
Daugavpils BJSS sporta kompleksā norisinājās Starptautiskais Karatē turnīrs „Baltic Funakoshi Cup - 2018”, kas šogad veltīts Daugavpils karatē pastāvēšanas 39. gadadienai.
Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde”, piedalījās karatisti no Lietuvas, Latvijas un Krievijas.

Jaunie sportisti baltos kimono cīnījās savās vecuma grupās par godalgām trijās disciplīnās: KATA (kompleksi), KUMITE (cīņas) un OPEN - KUMITE. Kopumā tika sadalīti 35 medaļu komplekti un 11 Kausi „Baltic Funakoshi Cup”, kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE disciplīnās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu. Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) karatisti, kas sīvā konkurencē izcīnīja: 1 pirmo vietu (Alina Čelnova), 14 otrās vietas (Edvins Juršens, Igors Šarovs, Danila Makarenkov, Artjoms Tatagaškins, Martins Gabriels Lenšs,
Vilnis Kokins, Sergejs Kirejevs, Diana Bogdanova, Veronika Korsaka, Veronika Bogdanova, Alina Čelnova un Laura Aleksejeva) un 8 trešās vietas (Sergejs Kirejevs, Andrejs Ļaļins, Artemijs Jevsejevs, Edvards Juršens, Vilnis Kokins, Veronika Korsaka un Veronika Bogdanova).
Daugavpilī palika viens „Baltic Funakoshi Cup” Superkauss. Uzrādot lieliskus sniegumus savās vecuma grupās Superkauss ieguva Alina Čelnova .
Svinīgā gaisotnē ar medaļām un kausiem tika apbalvoti turnīra godalgoto vietu ieguvēji, visu komandu oficiālajiem pārstāvjiem, kā arī turnīra arbitriem, tika pasniegtas piemiņas dāvanas.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem Akadēmijas karatistiem, kā arī Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde” par lielisku darbu un sniegto atbalstu!

Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv